Mapa Strony Mapa strony Kontakt Kontakt
SkupujmyAuta.com.pl

Szukasz firmy godnej zaufania?

Sprawdż opinie naszych klientów

Skup samochodów Warszawa


Odkup auta W dobie istnienia na rynku wielu nieuczciwych firm zależy nam na nienagannej opinii wśród naszych klientów oraz na dobrym wizerunku, dlatego przykładamy szczególną uwagę do tego, aby każdy z naszych klientów był zadowolony ze współpracy z nami.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie nauczyło nas, że klienci naszej firmy oczekują poczucia bezpieczeństwa, szybko przeprowadzonej transakcji, elastyczności podczas ustalania terminu spotkania oraz korzystnej kwoty za auto. My staramy się spełniać te oczekiwania. Poniżej umieszczono opinie osób, które skorzystały z naszej usługi. Jest to młody dział naszej witryny www, dlatego dotychczas liczba referencji jest niewielka. W związku z tym zachęcamy dotychczasowych klientów do dzielenia się opiniami z pozostałymi użytkownikami.

Gwarantujemy wiarygodność wszystkich opinii umieszczonych poniżej i serdecznie dziękujemy naszym klientom za poświęcenie kilku minut na ich wystawienie.

Z czystym sumieniem mogę polecić usługi firmy SkupujemyAuta.com.pl. Właściciel jest bardzo sympatyczną, a przy tym konkretną i zdecydowaną osobą. Dzięki usługom firmy szybko pozbyłem się samochodu i to za przyzwoitą cenę. Polecam raz jeszcze!
Toyota Avensis, Marek, Warszawa.
Szybki kontakt ze strony firmy i rzeczowa ocena samochodu. Jak zwykle cena za samochód mogła być wyższa, ale wszystko OK. Polecam.
Honda CR-V, Marek, Łódź.
Bardzo dziękuję za szybką transakcję. Szczerze polecam tę firmę. Wszystko (z podpisaniem umowy i uściśnięciem dłoni włącznie) trwało około 1 godziny. Dzięki!
Jaguar X-Type, Stefan, Olsztyn.
Jestem bardzo zadowolony z obsługi firmy. Transakcja odbyła się szybko w sposób świetnie zorganizowany. Byłem dokładnie o wszystkim poinformowany. Czuję pełną satysfakcję także z osobistego kontaktu z właścicielami firmy.
Opel Agila, Wojciech, Warszawa.
Pierwszy raz korzystałem z tego typu firmy i od razu miłe zaskoczenie. Miło, rzeczowo i profesjonalnie. Gorąco polecam firmę za sposób załatwienia sprawy a w szczególności za miły kontakt z właścicielami.
Subaru Forester, Wojciech, Warszawa.
Jestem w trakcie transakcji ale to jeden z nie wielu słownych, miłych i uczciwych kontrahentów, bez względu na wynik polecam.
Ford Fiesta, Łomianki, Warszawa.
Firmę jak najbardziej polecam. Wysoka wycena auta, szybka transakcja, pełen profesjonalizm.
Ford C-Max, Krzysztof, Dziekanów Leśny.

Dodaj swoją opinię
Jeśli sprzedałeś nam auto i chcesz podzielić się swoja opinią z innymi prosimy o wypełnienie formularza poniżej. Z pewnością pomoże to pozostałym klientom, którzy są zainteresowani sprzedażą auta naszej firmie.

Opinia
Marka i model auta
Imię
Miejscowość
Skup samochodów warszawa